O Firmie 2017-11-08T12:55:04+00:00

O FIRMIE

Właściwa obsługa nieruchomości pozwala na obniżenie kosztów związanych z usuwaniem następstw usterek i awarii, dlatego naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obsługi technicznej, konserwacji i profesjonalnego serwisu obiektów mieszkaniowych oraz usługowych. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów i budowanie długoterminowych relacji z odbiorcami naszych usług, pracownikami, i partnerami poprzez zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Dzięki współpracy z zaufanymi i doświadczonymi specjalistami z różnych branż, chętnie zajmujemy się robotami różnego typu i wielkości. Podejmujemy się tylko zadań co do których mamy pewność, że zostaną wykonane rzetelnie i dokładnie. Nasze rozwiązania dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz wysokości Twojego budżetu.

Kompleksowość świadczonych przez nas usług pozwala na znaczną oszczędność czasu poprzez wyeliminowanie konieczności współpracy z kilkoma podwykonawcami. Mamy świadomość jak ważny jest rzetelny i skuteczny serwis, dlatego ze swojej strony zapewniamy, że każde powierzone nam zadanie zostanie dokładnie skontrolowane i odpowiednio udokumentowane.

Jeśli oprócz dobrze wykonanej usługi, cenisz sobie również pozytywne doświadczenie związane z procesem jej świadczenia, to KOBI tak robi.

zarządca nieruchomości szczecin